Kuo galime Jums padėti?

 

Strateginė rinkodara

Siekiate įprasminti savo startuojantį verslą ir įvesti jį į konkurencingą rinką? Netenkina pardaviminiai rodikliai? Drauge galime ne tik atrasti problemą, bet ir sistemiškai ją išspręsti.

Techniniai darbai

Internetinių svetainių kūrimas ir optimizavimas, mobiliųjų aplikacijų ir e-komercijos kūrimas ir kiti papildomi techniniai reklamos darbai pagal Jūsų poreikius ir suformuotą biudžetą nuo A iki Z.

Pay Per Click

Visi socialiniai tinklai gali puikiai koreliuoti tarpusavyje ne tik, kad papildant vienas kitą, bet ir nesukeliant žiūrovui diskomforto ir brukalo jausmo. Mūsų darbas - padėti išlaikyti harmoningą reklamos derinį ir teisingai išskirstyti Jūsų biudžetą

Turinio rinkodara

Ne teksto kiekis, o turinio kokybė lemia informacijos įsisavinimą. Mes galime padėti Jums sukurti reklaminius tekstus, internetinių svetainių bei socialinių tinklų turinį vizualiai ir raštu.

RsV

Ryšiai su visuomene - tai įmonės ryšys su tikslinėmis grupėmis per įvairias žiniasklaidos priemones. Mes galime Jums padėti pasiekti Jūsų tikslinę auditoriją per tikslinius kanalus.

Papildomos paslaugos

 

Auditas

Manote, kad esami komunikacijos kanalai yra neveiksmingi? Mes atliksime Jūsų reklamos būdų analizę, atrasime problemas ir sukursime naują veiklos strategiją joms išspręsti.

Grafikos dizainas

Sukursime Jūsų įmonės įvaizdį iešoje erdvėje, paruošime įvaizdžio knygą bei sukursime Jūsų grafikos dizainą svetainei ar socialiniams tinklams.

Vidinė komunikacija

Gera išorinė komunikacija vyksta tuomet, kai darbuotojai dirba sklandžiai ir gerai komunikuoja tarpusavyje. Vidinės įmonės darbuotojų komunikacijos gerinimas: nuo sistemų įvedimo iki renginių organizavimo.


Skaitmeninės rinkodaros agentūra WEB-ERA – tai jaunų ir stipriai ambicingų konsultantų ir specialistų komanda, savo žinių bagažu skaičiuojanti jau 5-erius gyvavimo metus.

Mūsų siekis – padėti Jūsų smulkiam verslui tapti didesniu, drauge kuriant pozityvias, modernias ir vertę keliančias reklamines kampanijas.

Sėkmė yra didelio darbo pasekmė! 🙂

Sandra Jurgaitienė

Projektų vadovė ir turinio rinkodaros specialistė

personalo-valdymo-konsultante

Be draugystės - nebus kokybiško rezultato

Agnė Karabanovaitė

Personalo valdymo ir vidinės įmonės komunikacijos specialistė

photo

Genialumas gali padaryti pradžią; baigti privalo kantrus darbas.

Rimas Černauskas

Programuotojas


Bendraukime

Plačiau papasakokite apie savo viziją bei šiuo metu turimus komunikavimo kanalus. Smulkiau papasakokite apie savo poreikius, kad galėtumėm Jums pateikti kuo išsamesnį pasiūlymą